AktualnościInauguracja projektu Smart Progress oraz podsumowanie dotychczasowych rezultatów działań na rzecz Inteligentnych Specjalizacji Pomorza

W dniu 10 grudnia 2019 r. w historycznym otoczeniu stoczni, odbyła się inauguracja projektu Smart Progress, dedykowanego w całości dla Inteligentnych Specjalizacji Pomorza (ISP). Na wydarzeniu podsumowano dotychczasowe rezultaty funkcjonowania ISP oraz zaprezentowano plany na najbliższą przyszłość, związane z realizacją projektu unijnego ze środków RPO WP.

Zaproszenie na inaugurację projektu „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”

Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego serdecznie zaprasza na inaugurację projektu „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania". Projekt ten to zapowiedź dwuletnich działań skupionych na wsparciu merytorycznym oraz organizacyjnym kluczowych branż i innowacyjnych technologii województwa pomorskiego.

Zaproszenie na wydarzenie „Innowacyjne kierunki rozwoju lecznictwa uzdrowiskowego i turystyki uzdrowiskowej w Uzdrowisku Sopot i Ustka”

W dniu 04.12.2019 r. w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie, przy ul. Plac Zdrojowy 2, II piętro, odbędzie się wydarzenie pt. „Innowacyjne kierunki rozwoju lecznictwa uzdrowiskowego i turystyki uzdrowiskowej w Uzdrowisku Sopot i Ustka", na które zaprasza Rada Inteligentnej Specjalizacji Pomorza, działająca w obszarze Technologie medyczne w zakresie chorób cywilizacyjnych i okresu starzenia (ISP4).

Inteligentne Specjalizacje Pomorza

Sygnatariusze Porozumień

 

Kontakt

Kontakt:

Email: IS@pomorskie.eu
tel.: +48 (58) 32 68 712/317