Aktualności

Forum Przedsiębiorstw 2017

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza na Forum Przedsiębiorstw organizowane 31 maja 2017 r., o godz. 9.00 w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni.

Poznaj trendy w branży morskiej! porozmawiajmy 25 kwietnia

Zapraszamy na spotkanie tematyczne dedykowane Inteligentnej Specjalizacji Pomorza - Technologie offshore i portowo-logistyczne. Spotkanie składa się z dwóch bloków tematycznych, które poprowadzą światowi i krajowi eksperci. Podczas spotkania będą mieli Państwo okazję zadać pytania ekspertom m.in. w zakresie globalnych trendów dla branży morskiej oraz możliwości wykorzystania niekomercyjnych źródeł wsparcia.

Konkursy „Pomorskie projekty badawczo-rozwojowe” i „Pomorskie wdrożenia” - zbliża się koniec naboru

Jednostki sektora B+R (Badania i Rozwój) z terenu województwa pomorskiego współpracujące z przedsiębiorcami/jst w fazie wdrożenia projektu DO DZIEŁA!

Już 16 lutego sympozjum pn.: „Zasoby Morza Bałtyckiego potencjałem dla biotechnologii”

Uniwersytet Gdański zaprasza do dyskusji o biotechnologicznym potencjale Morza Bałtyckiego oraz do wymiany wiedzy, opinii i nawiązania współpracy w ramach międzynarodowego projektu – Baltic Blue Biotechnology ALLIANCE.

Bezpłatne warsztaty dla najbardziej ambitnych naukowców i innowatorów w kraju już 23-24 lutego w Gdańsku

Dwudniowe, bezpłatne warsztaty alfa SCHOOL dla naukowców i twórców projektów B+R pomogą Wam przygotować się do kontaktu z inwestorami, poznać m.in. zagadnienia związane z dyfuzją innowacji, czy sposoby budowania modelu biznesowego dla swojego projektu naukowego.

Wizytówki specjalizacji kliknij w wybrane logo

Inteligentne Specjalizacje Pomorza

Sygnatariusze Porozumień

 

Kontakt

Kontakt:

Email: IS@pomorskie.eu
tel.: +48 (58) 32 68 712/317