Aktualności

Zaproszenie na inaugurację projektu „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”

Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego serdecznie zaprasza na inaugurację projektu „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania". Projekt ten to zapowiedź dwuletnich działań skupionych na wsparciu merytorycznym oraz organizacyjnym kluczowych branż i innowacyjnych technologii województwa pomorskiego.

Zaproszenie na wydarzenie „Innowacyjne kierunki rozwoju lecznictwa uzdrowiskowego i turystyki uzdrowiskowej w Uzdrowisku Sopot i Ustka”

W dniu 04.12.2019 r. w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie, przy ul. Plac Zdrojowy 2, II piętro, odbędzie się wydarzenie pt. „Innowacyjne kierunki rozwoju lecznictwa uzdrowiskowego i turystyki uzdrowiskowej w Uzdrowisku Sopot i Ustka", na które zaprasza Rada Inteligentnej Specjalizacji Pomorza, działająca w obszarze Technologie medyczne w zakresie chorób cywilizacyjnych i okresu starzenia (ISP4).

Zaproszenie na wydarzenie „Nowe wyzwania i technologie w ochronie zdrowia"

Rada Inteligentnej Specjalizacji Pomorza, działająca w obszarze - Technologie medyczne w zakresie chorób cywilizacyjnych i okresu starzenia (ISP4) zaprasza na wydarzenie „Nowe wyzwania i technologie w ochronie zdrowia",które odbędzie się w dniu 27.11.2019 r. w Centrum Medycyny Nieinwazyjnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, przy ul. Dębinki 7, sala CMN 1/D/16.Inteligentne Specjalizacje Pomorza

Sygnatariusze Porozumień

 

Kontakt

Kontakt:

Email: IS@pomorskie.eu
tel.: +48 (58) 32 68 712/317