Aktualności

Rusza 6 edycja Konkursu Grantowego Fundusz Inicjowania Rozwoju

Fundacja Inicjowania Rozwoju UP FOUNDATION​ wraz z  Partnerami Głównymi: Zakładami Farmaceutycznymi POLPHARMA S.A. oraz LPP S.A. a także Partnerem Farm Frites Poland S.A. z olbrzymią radością informują o uruchomieniu ​6 edycji Konkursu Grantowego FUNDUSZ INICJOWANIA ROZWOJU. 

Dostrzegasz potrzebę zmiany? Chodzi Ci po głowie nowatorskie rozwiązanie? Chcesz wpłynąć na wzrost odpowiedzialności społecznej w regionie? 
 

Pomożemy Ci zaprojektować Twoją międzysektorową inicjatywę! 
 
Poszukujemy ​innowacji międzysektorowych, które będą realizowane wspólnie przez organizację pozarządową, biznes i instytucję publiczną​ . 
 
Startując w Konkursie uczestnicy i uczestniczki mogą skorzystać z:  
● z bezpłatnych szkoleń i poradnictwa szytego na miarę potrzeb partnerstwa,
● sieciowania,
● grantu w wysokości nawet 25 tysięcy złotych! 

W dotychczasowych edycjach Konkursu przekazaliśmy na realizację projektów międzysektorowych prawie ​pół miliona złotych​ dla 26 inicjatywy z obszaru Województwa Pomorskiego.​
 ​ ​
Jakich inicjatyw szukamy? 
Przedsięwzięć ambitnych, innowacyjnych, prowadzących do trwałej pozytywnej zmiany, poprzez długoterminowe, wymierne efekty.   W szczególności szukamy inicjatyw, które: 1. wspierają rozwój przedsiębiorczości społecznej, 2. wpływają na rzeczywiste rozwiązanie problemu lub wyzwania społecznego danego środowiska lokalnego, 3. przyczyniają się do zwiększenia zatrudnienia, 4. stanowią innowację społeczną, 5. wspierają zrównoważony rozwój w obszarze ekologii, klimatu i środowiska naturalnego. ​
 

Do kiedy?
Na Wasze zgłoszenia czekamy ​do 16 października 2020 roku.  Nie zwlekaj i wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy! 
 
link do formularza: tutaj...    
(​ Uwaga formularz należy wypełnić online, nie ma możliwości jego zapisania, jeżeli chcesz się przygotować przed złożeniem, poniżej załączamy wzór formularza). 
 
CO DALEJ?
1. Z nadesłanych zgłoszeń, do drugiego etapu wybierzemy najlepsze inicjatywy, które zaprosimy do inkubatora projektów, w którym wspólnie doszlifujemy wasze projekty.  Każdy dostanie wsparcie szyte na miarę jego potrzeb i możliwości :)
2. Poprosimy Was o przygotowanie kampanii crowdfundingowej na zebranie minimum 10% wartości projektu (jako wkładu własnego do inicjatywy).
3. Zaprosimy Was na pitching (prezentację), podczas którego opowiecie o swoim pomyśle Komisji Konkursowej. 
4. Wybierzemy najlepsze inicjatywy międzysektorowe, które otrzymają grant do 25 tysięcy złotych i będą mogły być realizowane od początku 2021 roku. 

Jak wziąć udział w Konkursie?
1. Najważniejszy jest pomysł na zmianę społeczną.  
2. Zaangażujcie partnerów: biznesowego i instytucję publiczną.
3. Porozmawiajcie, jak skutecznie możecie razem odpowiedzieć na wyzwanie, które dotyczy Waszej lokalnej społeczności.
4. Nie zapomnijcie zapoznać się z dokumentacją konkursową! ( Regulamin Konkursu wraz z załącznikami do pobrania poniżej).
5. Zgłoście swój pomysł poprzez formularz zgłoszeniowy. 4. Pamiętajcie, że na pierwszym etapie konkursu najważniejszy jest POMYSŁ oraz zaangażowanie partnerów z obu sektorów. Jeżeli Twój koncept nam się spodoba - już razem popracujemy nad tym, aby był jak najlepszy. ​


Potrzebujesz pomocy? Masz do nas pytania?   Napisz do nas. Koordynatorem Funduszu jest Natalia Siuda-Piotrowska email: koordynator@upfoundation.pl lub telefon: 664 899 125 ​


 Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie! ​
 dokumenty konkursowe dostępne na stronie: tutaj...
 
 

view szablon artykułu

Inteligentne Specjalizacje Pomorza

Sygnatariusze Porozumień

 

Kontakt

Kontakt:

Email: IS@pomorskie.eu
tel.: +48 (58) 32 68 712