Aktualności

„Izraelski ekosystem innowacji” -webinar inicjujący cykl spotkań pn. „Biotech and e-health” - 21.01.2021r.

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Izraelska Misja Handlowo-Gospodarcza w Polsce – Ambasada Izraela w Warszawie oraz Fundacja Interizon zapraszają do udziału w nadchodzących wydarzeniach promujących izraelskie i polskie technologie oraz wspierających rozwijanie współpracy w zakresie badań i rozwoju między podmiotami po obu stronach.

Najbliższe spotkanie pn. „Izraelski ekosystem innowacji" odbędzie się już 21 stycznia br. o godz. 9.00 – 10.00 na platformie Zoom.


Obowiązuje wcześniejsza rejestracja: tutaj

 

Spotkanie inicjuje cykl wydarzeń pn. „Biotech and e-health", obejmujący spotkanie w dniu 23 lutego br., które pozwoli Państwu na zapoznanie się z sektorem biotechnologii i zdrowia oraz aktualnymi możliwościami dla polskich i izraelskich firm. Będzie to wstęp do szytego na miarę wydarzenia B2B, które 25 lutego br. zainauguruje wirtualne spotkania biznesowe na dedykowanej platformie. Celem spotkań jest znalezienie partnerów do różnego rodzaju współpracy (handlowej, technologicznej, usługowej, produkcyjnej, inwestycyjnej, badawczej lub naukowej). 

 

Uruchomienie drugiego cyklu wydarzeń pn. „Cybersecurity& AI for logistics", obejmującego spotkania B2B podmiotów z sektora transportu i logistyki, zaplanowano na marzec br. Szczegóły już wkrótce.

 

Agenda spotkania

view szablon artykułu

Inteligentne Specjalizacje Pomorza

Sygnatariusze Porozumień

 

Kontakt

Kontakt:

Email: IS@pomorskie.eu
tel.: +48 (58) 32 68 712