Strona Departamentu Rozwoju Gospodarczego

Aktualności

Zapraszamy na webinar „Podpis elektroniczny – bezpieczne, skuteczne i wygodne rozwiązanie dla każdego biznesu”

Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zaprasza na webinar dotyczący zagadnień e-podpisu pt. „Podpis elektroniczny – bezpieczne, skuteczne i wygodne rozwiązanie dla każdego biznesu".

Podczas spotkania poruszone zostaną m.in. kwestie obrazujące w jaki sposób podpis elektroniczny może usprawnić procesy biznesowe i dlaczego warto korzystać z cyfrowych rozwiązań w tym zakresie.

Webinar poprowadzi Tomasz Plata, jeden z głównych propagatorów idei paperless oraz współtwórca Autenti - platformy do podpisywania i autoryzowania dokumentów online, która jest pierwszym rozwiązaniem tego typu w Polsce.

 

Termin: 4 czerwca br. o godz. 10:00 - 11:00

Agenda:

  1. Czym jest e-podpis i jakie ma zastosowanie w dobie cyfrowej rewolucji?
  2. Jak korzystać z e-podpisu w wybranych procesach biznesowych?
  3. W jaki sposób nadawać i podpisywać dokumenty online na przykładzie platformy Autenti?

 

Osoby zainteresowane udziałem w webinarze mogą  zarejestrować się  tutaj 

Tylko zarejestrowane osoby otrzymają maila z linkiem do spotkania.

 

Organizatorem webinaru jest Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Spotkanie tematyczne jest realizowane w ramach Projektu „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania", finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 – 2020.

Projekt Smart Progress to wsparcie organizacyjne i merytoryczne świadczone wszystkim zaangażowanym w rozwój innowacyjnych gałęzi naszej lokalnej gospodarki. Działania zaplanowane w projekcie mają mobilizować podmioty do podejmowania
i realizacji projektów badawczo-rozwojowych, poprzez m.in. wyposażenie w odpowiednią wiedzę ekspercką oraz dostęp do najnowszych analiz i ekspertyz trendów globalnych. Projekt realizowany jest przez Województwo Pomorskie do końca 2021 r.

 

 

view szablon artykułu