Strona Departamentu Rozwoju Gospodarczego

Aktualności

STARTUJE 7 EDYCJA KONKURSU GRANTOWEGO FUNDUSZ INICJOWANIA ROZWOJU!

Zapraszamy do udziału w jedynym na Pomorzu programie W Konkursie wspieramy najlepsze pomorskie innowacje międzysektorowe, realizowane wspólnie przez: organizację pozarządową, biznes i instytucję publiczną.

Fundusz Inicjowania Rozwoju to jedyny taki konkurs grantowy na Pomorzu. Partnerami Głównymi są: Polpharma S.A. ora LPP S.A., Partnerami: Farm Frites Poland S.A. oraz Ergo Hestia S.A., zaś Operatorem Fundacja Inicjowania Rozwoju UP FOUNDATION.

 

Nabór w tegorocznej edycji trwa do 30 lipca 2021

 

Do udziału  w Konkursie zapraszamy pomorskie partnerstwa międzysektorowe, których liderem jest organizacja pozarządowa, a partnerami biznes i instytucja publiczna, które wspólnie mają pomysł na zmianę społeczną w swoim środowisku lokalnym lub na terenie całego Pomorza.

 

W tym roku po raz pierwszy Konkurs Grantowy jest częścią Kampanii 17 celów i szczególnie poszukujemy inicjatyw, które będą realizować co najmniej jeden z celów Zrównoważonego Rozwoju. Więcej o kampanii 17 celów oraz inspiracje.

 

Najlepsze inicjatywy zostaną zaproszone do udziału w Akceleratorze Innowacji Międzysektorowych, w którym będą miały szansę na kompleksowe wsparcie merytoryczne, opiekę mentorską oraz grant w wysokości nawet 25 tysięcy złotych!

 

Wszystkie informacje o 7 edycji Konkursu Grantowego Fundusz Inicjowania Rozwoju, w tym Regulamin i link do formularza online znajduje się na stronie Operatora Konkursu

 

Planujemy spotkania informacyjne dotyczące Konkursu, będziemy o nich informować na  stronie  oraz facebooku @upfoundation

Pierwsze spotkanie- webinar już 15 lipca o 17:00.

 

Materiały do pobrania: 

REGULAMIN KONKURSU GRANTOWEGO 7 edycja 2021 

Załączniki do regulaminiu

view szablon artykułu