Strona Departamentu Rozwoju Gospodarczego

Aktualności

Konkursu na najlepsze startupy - South Summit 2021

Zapraszamy do udziału w konkursie dla startupów, który odbędzie się w dniach 5-7 października br. podczas wydarzenia South Summit 2021 (https://southsummit.co/en/home/).

 

Spośród wszystkich zgłoszonych projektów zostanie wybranych 100 startupów do udziału w spotkaniach, umożlwiających poszerzenie sieci kontaktów, poprzez m.in. ułatwienie dostępu do globalnych korporacji, VC, instytucji i potencjalnych klientów. Spotkania odbędą się w Madrycie (Hiszpania), ale będzie udostępniona również wirtualna/zdalna platforma uczestnictwa dla każdego, kto nie jest w stanie podróżować z powodu ograniczeń COVID-19.

 

Jedynym wymogiem aby się zakwalifikować, jest wypełnienie profilu aplikacji na platformie South Summit 2021 – zarówno zgłoszenie, jak i udział w przypadku selekcji są całkowicie bezpłatne.

Proces składania wniosków jest otwarty do 23 maja br. do godziny 23:59 (CEST).

 

W sprawie potwierdzenia zainteresowania uczestnictwem, rejestracji, czy w razie potrzeby dalszych szczegółów proszę o kontakt z p. Beatriz Ulecia Taillefer (Startup Manager SPAIN STARTUP) email: beatriz@spain-startup.com

view szablon artykułu