Strona Departamentu Rozwoju Gospodarczego

Aktualności

Łańcuch dostaw odporny na kryzys – jak zapewnić ciągłość procesu zakupowego? Już 9 czerwca w ramach 3. Cyklu Pomorskiej Podróży !

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich Innowatorów do udziału w cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje. Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?"

 

Formuła online: Platforma ZOOM

9 czerwca zatrzymamy się na przystanku „Łańcuch dostaw odporny na kryzys – jak zapewnić ciągłość procesu zakupowego?"

 

Zaproszenie online

 

Podróże mają to do siebie, że czasem nie wszystko idzie zgodnie z planem. Natrafiamy na opóźnienia czy nieprzewidzianą zmianę trasy, co często kosztuje sporo nerwów! Dlatego obecnie realizujemy trzecią część naszych spotkań zatytułowaną „Turbulencje w podróży. Czyli jak z kryzysu uczynić szansę na sukces?". Chcemy pokazać wszystkim Innowatorom, że nawet z drobnych tarapatów zawsze jest jakieś wyjście!

Najbliższe spotkanie dotyczyć będzie łańcucha dostaw. Podczas tego webinaru uczestnicy dowiedzą się jaka jest rola łańcucha dostaw w budowaniu wartości dodanej oraz jak definiować silne i słabe strony oraz ryzyka w łańcuchu dostaw. Ekspert – Tomasz Malicki poruszy także problematykę kryzysu w zapewnieniu ciągłości procesu zakupowego oraz podpowie jak działać w nieprzewidywalności.

W ostatniej części spotkania słuchacze będą mieli możliwość przedyskutowania nurtujących kwestii podczas sesji „Pytań i odpowiedzi" z ekspertem prowadzącym.

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza:

TUTAJ....

Link do spotkania zostanie przesłany w dniu wydarzenia.

 

Spotkanie tematyczne jest realizowane w ramach projektu pt. „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania", finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 1. Komercjalizacja wiedzy, Działanie 1.1. Ekspansja przez innowacje, Poddziałanie 1.1.1. Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne.

 

view szablon artykułu