Lokalne Forum Międzysektorowe w Debrznie już 20 lipca !

Lokalne Forum Międzysektorowe w Debrznie - Solidarność i współpraca. Szanse i wyzwania kobiecej przedsiębiorczości społecznej na Pomorzu

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe LOKALNE FORUM MIĘDZYSEKTOROWE  w Debrznie, które odbędzie się 20 lipca od godziny 10:00 w siedzibie Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Debrzno. 

Spotkanie odbędzie się pod hasłem: Solidarność i współpraca. Szanse i wyzwania kobiecej przedsiębiorczości społecznej na Pomorzu.

 

Wydarzenie poświęcone będzie pomorskim liderkom społecznym, które na co dzień pracują, działają i aktywizują lokalne społeczności, wspierają innych, tworzą miejsca pracy w przedsiębiorstwach społecznych. Zgodnie ze statystykami – kobiety stanowią 70% osób pracujących w 3. sektorze. To spotkanie ma być przestrzenią do merytorycznej rozmowy o najważniejszych wyzwaniach stojących przed wszystkimi sektorami dotyczące możliwości i konieczności wsparcia kobiecego sektora, a jednocześnie miejscem inspiracji i docenienia przedsiębiorczości społecznej kobiet i ich aktywności społecznej.

Wydarzenie jest bezpłatne.

Obowiązuje rejestracja:  TUTAJ 

Wydarzenie będzie transmitowane online poprzez stronę wydarzenia: TUTAJ

 

 

 

 

więcej informacji….LOKALNE FORUM MIĘDZYSEKTOROWE W DEBRZNIE 20.07.22

Do pobrania
Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji możemy udzielić Ci pod numerem telefonu 58 32 68 300 lub adresem e-mail drg@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski
Departament Rozwoju Gospodarczego
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk