SMART PROGRESS
Napisz sam biznesplan. O czym warto pamiętać startując z innowacyjnym biznesem? -już 25 maja!

Napisz sam biznesplan. O czym warto pamiętać startując z innowacyjnym biznesem? -już 25 maja!

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego serdecznie zaprasza wszystkich Innowatorów do udziału w kolejnej edycji cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje! Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?”.

Już 25 maja zatrzymamy się na kolejnym przystanku wiedzy pod tytułem „Napisz sam biznesplan. O czym warto pamiętać startując z innowacyjnym biznesem?”. Spotkanie zostanie przeprowadzone dla Państwa przez Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

 

Celem webinaru jest zapoznanie uczestników podstawowymi zagadnieniami związanymi z innowacjami, środowiskiem startupów w kontekście opracowania biznesplanu i rozpoczynania własnej działalności gospodarczej. Spotkanie poprowadzi Pan Marcin Jerzynek, trener biznesu, specjalista w zakresie przedsiębiorczości akademickiej typu spin-off oraz autor i wdrożeniowiec licznych strategii rozwoju przedsiębiorstw.

 

W trakcie webinaru porozmawiamy o podstawowych zasadach konstruowania biznesplanu.  Posłuchamy także o tym, jak tworzyć modele biznesowe wg metodyki Business Model Canvas. Ten pakiet wiedzy już 25 maja! Do zobaczenia online!

 

 

25 maja 2022 r. o godz. 10:00 online

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza:

TUTAJ

Agenda

Link do spotkania zostanie przesłany do Państwa przez Wykonawcę spotkania.

 

Cykl „Pomorska podróż. Kierunek innowacje!” organizowany jest przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w ramach projektu Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Do pobrania
Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji możemy udzielić Ci pod numerem telefonu 58 32 68 300 lub adresem e-mail drg@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski
Departament Rozwoju Gospodarczego
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk