Dwa przystanki wiedzy, które odbędą się 10 i 12 maja br.

Dwa przystanki wiedzy, które odbędą się 10 i 12 maja br.

04.05.2022
Bogna Lesner
Bogna
Lesner
AUTOR
Bogna Lesner
Bogna
Lesner
04.05.2022

Przystanki wiedzy. Pomorska podróż. Kierunek Innowacje! Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo-rozwojowy?

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego serdecznie zaprasza wszystkich Innowatorów do udziału w kolejnej edycji cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje! Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo-rozwojowy?”.

W nadchodzącym tygodniu nasza podróż znacznie przyspiesza, bowiem zaliczymy aż dwa przystanki wiedzy, które odbędą się 10 i 12 maja br. W pierwszej kolejności, we wtorek, rozmawiać będziemy o psychologicznych aspektach ułatwiających start z pomysłem na biznes a następnie, w czwartek, o prawno-organizacyjnych aspektach podejmowania działalności gospodarczej.

  • „Przedsiębiorca, czyli kto? Psychologiczne aspekty ułatwiające start ze swoim biznesem” 10 maja ➡ godz. 10.00

Porozmawiamy o tym, jakie są kluczowe umiejętności interpersonalne potrzebne przy prowadzeniu biznesu. Poznamy mechanizmy dotyczące dokonywania wyborów przez klientów i sposobów odpowiedzi na nie. Spotkanie to także świetna okazja aby posłuchać wskazówek o mediacjach i negocjacjach. Webinar poprowadzi Pani Agnieszka Jerzynek –  psycholog i coach z 15 – letnim doświadczeniem. Spotkanie zostanie przeprowadzone dla Państwa przez Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza: https://app.evenea.pl/event/psychologiczneaspektybiznesu/

  • „Prawno-organizacyjne aspekty podejmowania działalności gospodarczej” 12 maja ➡ godz. 10.00

Podczas tego spotkania poszerzymy wiedzę na temat prowadzenia działalności gospodarczej. Poznamy podstawy startu z biznesem, rozmawiając o formach prowadzenia działalności gospodarczej oraz kwestiach finansowych i podatkowych związanych z byciem przedsiębiorcą. Webinar poprowadzi Pani Aleksandra Nowak-Grombka, dyrektor finansowy Startup Academy z wieloletnim doświadczeniem na rzecz bezpośredniego doradztwa dla początkujących firm. Spotkanie zostanie przeprowadzone dla Państwa przez Instytut Kreowania Przedsiębiorczości – Startup Academy.

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza: https://startupacademy.clickmeeting.com/prawno-organizacyjne-aspekty-podejmowania-dzialalnosci-gospodarczej/register

AGENDY SPOTKAŃ

Cykl „Pomorska podróż. Kierunek innowacje!” organizowany jest przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w ramach projektu Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

 

 

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji możemy udzielić Ci pod numerem telefonu 58 32 68 300 lub adresem e-mail drg@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski
Departament Rozwoju Gospodarczego
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk