SMART PROGRESS
Jak stać się klastrem prestiżowym? – 28 kwietnia

Jak stać się klastrem prestiżowym? – 28 kwietnia

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego serdecznie zaprasza wszystkich Innowatorów do udziału w kolejnej edycji cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje! Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?”.

Już 28 kwietnia zatrzymamy się na kolejnym przystanku wiedzy pod tytułem „Jak stać się klastrem prestiżowym?” Spotkanie zostanie przeprowadzone dla Państwa przez INFOSHARE.

Celem webinaru jest zapoznanie uczestników z zasadami certyfikacji klastrów. Spotkanie poprowadzi Pani dr inż. Marita McPhillips, wykładowca m.in. planowania i zarządzania strategicznego na Politechnice Gdańskiej, a także doświadczona ekspertka w zakresie klastrów i polityki innowacyjnej na rzecz samorządów i PARR.

Koniecznie dołączcie do nas jeśli interesuje Was specyfika certyfikacji europejskiej klastrów. Nasz ekspert omówi także jak przebiega proces nadania statusu Krajowego Klastra Kluczowego oraz wskaże przykłady dobrych praktyk w tym zakresie.

Spotkajmy się 28 kwietnia 2022 r. o godz. 10:00 online

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza: TUTAJ

Agenda

Link do spotkania zostanie przesłany do Państwa przez Wykonawcę spotkania.

 

Cykl „Pomorska podróż. Kierunek innowacje!” organizowany jest przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w ramach projektu Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Do pobrania
Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji możemy udzielić Ci pod numerem telefonu 58 32 68 300 lub adresem e-mail drg@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski
Departament Rozwoju Gospodarczego
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk