SMART PROGRESS
Skąd wziąć pomysł na biznes i jak oszacować, czy to strzał w dziesiątkę? już 20 kwietnia online

Skąd wziąć pomysł na biznes i jak oszacować, czy to strzał w dziesiątkę? już 20 kwietnia online

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego serdecznie zaprasza wszystkich Innowatorów do udziału w kolejnej edycji cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje! Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?”.

Już 20 kwietnia zatrzymamy się na kolejnym przystanku wiedzy pod tytułem „Skąd wziąć pomysł na biznes i jak oszacować, czy to strzał w dziesiątkę?”. Spotkanie zostanie przeprowadzone dla Państwa przez Instytut Kreowania Przedsiębiorczości.

 

Celem webinaru jest poznanie sposobów generowania oraz weryfikowania pomysłów na projekt i biznes. Spotkanie poprowadzi Pan Michał Misztal, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości.

 

W trakcie webinaru porozmawiamy o tym, skąd czerpać pomysły na biznes oraz jakie są techniki ich weryfikacji. Dowiemy się w jaki sposób wykorzystywać błędy i pomyłki do usprawnienia swojego biznesu oraz odpowiemy na pytanie „Czy zawsze trzeba mieć środki na start aby ruszyć z wymarzoną firmą?”. Ten pakiet wiedzy już 20 kwietnia! Do zobaczenia online!

 

20 kwietnia 2022 r. o godz. 10:00 online

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza:

TUTAJ

Agenda

Link do spotkania zostanie przesłany do Państwa przez Wykonawcę spotkania.

 

Cykl „Pomorska podróż. Kierunek innowacje!” organizowany jest przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w ramach projektu Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Do pobrania
Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji możemy udzielić Ci pod numerem telefonu 58 32 68 300 lub adresem e-mail drg@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski
Departament Rozwoju Gospodarczego
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk