SMART PROGRESS
Jak pozyskiwać środki na innowacje z budżetu unijnego na lata 2021-2027 – już 13 kwietnia!

Jak pozyskiwać środki na innowacje z budżetu unijnego na lata 2021-2027 – już 13 kwietnia!

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego serdecznie zaprasza wszystkich Innowatorów do udziału w kolejnej edycji cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje! Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?”.

Już 13 kwietnia zatrzymamy się na kolejnym przystanku wiedzy pod tytułem „Nowa perspektywa – nowe możliwości. Jak pozyskiwać środki na innowacje z budżetu unijnego na lata 2021-2027?”. Spotkanie zostanie przeprowadzone dla Państwa przez EDORADCA.

 

Celem webinaru jest przedstawienie nowych możliwości i najważniejszych zmian budżetu unijnego na lata 2021-2027. Spotkanie poprowadzi Pani Kamila Kwiatkowska, Senior Manager ds. kluczowych klientów w EDORADCA, specjalizująca się w innowacyjnych projektach w zakresie inwestycji, projektów badawczo – rozwojowych czy łączących naukę z biznesem.

 

Jeśli ciekawi Was odpowiedź na pytanie „Kiedy, ile i na co trafią unijne środki?” oraz co kryje się pod hasłem FENG czy FEP – koniecznie dołączcie do grona słuchaczy naszego kolejnego webinaru! To wiedza przydatna dla każdego innowatora, aby przekuć swoje innowacyjne pomysły na miliony dofinansowania projektów z nowego budżetu unijnego!

 

 

13 kwietnia 2022 r. o godz. 10:00 online

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza:
TUTAJ

Agenda 13.04.2022

Link do spotkania zostanie przesłany do Państwa przez Wykonawcę spotkania.

 

Cykl „Pomorska podróż. Kierunek innowacje!” organizowany jest przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w ramach projektu Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Do pobrania
Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji możemy udzielić Ci pod numerem telefonu 58 32 68 300 lub adresem e-mail drg@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski
Departament Rozwoju Gospodarczego
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk