Konferencji WindEUROPE oraz spotkaniach B2B w dniach 5 – 7 kwietnia 2022 r. w Bilbao

Konferencji WindEUROPE oraz spotkaniach B2B w dniach 5 – 7 kwietnia 2022 r. w Bilbao

Zapraszamy przedsiębiorców z branży offshore do udziału w wydarzeniu gospodarczym – konferencji WindEUROPE oraz spotkaniach B2B w dniach 5 – 7 kwietnia 2022 r. w Bilbao. Wyjazd organizuje Agencja Rozwoju Pomorza S.A. w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy. Dla firm przewidziano dofinansowanie w wysokości maksymalnie 85% kosztów.

Konferencja WindEUROPE to kluczowe wydarzenie branżowe gromadzące cały europejski sektor wiatrowy. Daje możliwość zapoznania się z wszystkimi najnowszymi osiągnięciami w nauce i technologii wiatrowej na lądzie i na morzu. Podczas wydarzenia wystąpią najlepsi prelegenci reprezentujący różne aspekty działalności sektora – naukę, przemysł, finanse i inne. Konferencja będzie ponadto okazją do poznania nowych programów edukacyjnych, które opracowane zostały przez specjalistów zajmujących się badaniami i innowacjami.

W załączeniu przesyłam Państwu ofertę współpracy. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: https://brokereksportowy.pl/oferta/pozostale-wydarzenia-eksportowe/wydarzenie-gospodarcze-dla-branzy-offshore-konferencja-wind-europe-bilbao-5-7-04-2022/

Termin zgłoszenia upływa w dniu 14 lutego 2021 roku. Szczegółowych informacji udzieli Państwu przedstawicielka Agencji Rozwoju Pomorza, Pani Anna Jafra, tel. 58 32 33 235, anna.jafra@arp.gda.pl.

Do pobrania
Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji możemy udzielić Ci pod numerem telefonu 58 32 68 300 lub adresem e-mail drg@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski
Departament Rozwoju Gospodarczego
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk