Zielona transformacja na Pomorzu – zaproszenie na webinarium

Zielona transformacja na Pomorzu – zaproszenie na webinarium

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wydarzenie online pt. „Zielona transformacja na Pomorzu – energetyka”, które odbędzie się dnia 27 stycznia, w godz. 13:00 – 15:00. Jest to nasze 16. spotkanie z cyklu „Unijni eksperci dla Pomorza” dedykowane członkom Stowarzyszenia i organizowane wirtualnie ze względu na brak możliwości odbycia wizyt studyjnych.

W ramach Europejskiego Zielonego Ładu UE przyjęła cel osiągnięcia neutralności klimatycznej do 2050 r. Taka ambicja wymaga inwestycji w zrównoważone działania ekologiczne. Nasze wydarzenia z serii „Zielona transformacja na Pomorzu” mają na celu zaprezentowanie Państwu możliwości uzyskania unijnego wsparcia finansowego z programów zarządzanym centralnie. Mamy nadzieję, że webinaria zachęcą Państwa do ubiegania się o środki tych funduszów.

 

Nadchodzące spotkanie poświęcone będzie zagadnieniu przejścia na czystą energię – omówimy Program LIFE (podprogram „przejście na czystą energię” i Europejski Instrument na Rzecz Miast / European City Facility), Fundusz Innowacyjny oraz Horyzont Europa (wybrane tematy klastra 5). Dyskutować będziemy z przedstawicielkami Komisji Europejskiej i krajowych punktów kontaktowych oraz pomorskim beneficjentem programu LIFE. W załączeniu znajdą Państwo program wydarzenia.

 

REJESTRACJA: Jeżeli chcieliby Państwo uczestniczyć w tym spotkaniu prosimy o zarejestrowanie się poprzez formularz zgłoszeniowy do 25 stycznia. Link do wydarzenia prześlemy Państwu w momencie zakończenia procesu rejestracyjnego.

 

PYTANIA DO EKSPERTÓW: Mogą już Państwo zadawać pytania naszym prelegentkom (również anonimowo) dot. wyżej wymienionych programów poprzez platformę sli.do.

Do pobrania
Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji możemy udzielić Ci pod numerem telefonu 58 32 68 300 lub adresem e-mail drg@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski
Departament Rozwoju Gospodarczego
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk