Webinar: Przyciąganie talentów. Jak znaleźć, zatrudnić i zatrzymać najlepszych? 2 lutego br. w ramach cyklu: Pomorska podróż. Kierunek Innowacje!

Webinar: Przyciąganie talentów. Jak znaleźć, zatrudnić i zatrzymać najlepszych? 2 lutego br. w ramach cyklu: Pomorska podróż. Kierunek Innowacje!

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego serdecznie zaprasza wszystkich Innowatorów do udziału w kolejnej edycji cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje! Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo-rozwojowy?”.

 

Już 2 lutego br. zatrzymamy się na przystanku pod hasłem „Przyciąganie talentów. Jak znaleźć, zatrudnić i zatrzymać najlepszych?”. Spotkanie zostanie przeprowadzone dla Państwa przez Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego.

 

 

Celem webinaru jest zapoznanie uczestników z budowaniem i wdrożeniem skutecznych projektów w zakresie zarządzania talentami i rozwojem pracowników. Ekspert Marzena Śmigielska, trenerka rozwoju osobistego oraz twórczyni programów szkoleniowych z komunikacji, asertywności czy motywacji opowie uczestnikom czym są talenty oraz jakie są kryteria ich identyfikacji.

Jeśli zastanawiacie się jakie są kluczowe funkcje programu talentowego i jak zatrzymać najbardziej utalentowanych pracowników, dołączcie do nas i porozmawiajcie z naszym ekspertem, który pokaże Wam jak budować strategię zarządzania talentami w firmie i tworzyć magię pracy.

 

Cykl „Pomorska podróż. Kierunek innowacje!” organizowany jest przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w ramach projektu Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji możemy udzielić Ci pod numerem telefonu 58 32 68 300 lub adresem e-mail drg@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski
Departament Rozwoju Gospodarczego
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk