POMORSKA PLATFORMA OFFSHORE
Zastępca Dyrektora DRG dr Karolina Lipińska w gronie finalistów konkursu EUSEW 2021

Zastępca Dyrektora DRG dr Karolina Lipińska w gronie finalistów konkursu EUSEW 2021

fot. Łukasz Dąbrowski

15 września 2021 r. Komisja Europejska opublikowała listę finalistów konkursu EU Sustainable Energy Awards (EUSEW 2021), które wyróżniają osoby, projekty za ich innowacyjność w zakresie efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii. Nagrody są przyznawane w czterech kategoriach: zaangażowanie, innowacje, kobiety w energetyce oraz młodzi naukowcy.

Wśród 12 finalistów konkursu #EUSEW2021 znalazła się Pani Dyrektor Departamentu Rozwoju Gospodarczego Karolina Lipińska, która została finalistką w kategorii kobiety w energetyce. Komisja doceniła jej zaangażowanie w tematykę poprawy efektywności energetycznej, odnawialne źródła energii, planowanie energetyczne oraz w projekt Pomorskiej Platformy Rozwoju Morskiej Energetyki Wiatrowej na Bałtyku

Nagrody zostaną przyznane  przez jury oraz obywateli w głosowaniu publicznym, które trwa do 22 października (50% głosów od jury, 50% głosów od internatów). Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w poniedziałek 25 października podczas ceremonii wręczenia nagród EUSEW 2021.

Każdy z Państwa może wesprzeć Panią Dyrektor Karolinę Lipińską oddając swój głos na stronie.

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji możemy udzielić Ci pod numerem telefonu 58 32 68 300 lub adresem e-mail drg@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski
Departament Rozwoju Gospodarczego
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk