POMORSKA PLATFORMA OFFSHORE
Pomorska Platforma Rozwoju Morskiej Energetyki Wiatrowej na Bałtyku - logo

I Spotkanie Pomorskiej Platformy Rozwoju Morskiej Energetyki Wiatrowej na Bałtyku

Zapraszam na pierwsze spotkanie na żywo członków Pomorskiej Platformy Rozwoju Morskiej Energetyki Wiatrowej na Bałtyku i stron zainteresowanych rozwojem sektora offshore, które odbędzie się w dniu 24 września 2021r. o godz. 11.30. Tym razem spotkamy się na Sali im. Lecha Bądkowskiego (Sala Okrągła) w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku.

Agenda spotkania przewiduje przedstawienie zagadnień związanych z dotychczasowym i przyszłym funkcjonowaniem Pomorskiej Platformy Offshore, takich jak budowa potencjału łańcucha dostaw w województwie pomorskim w oparciu o innowacyjność, koncepcja utworzenia Pomorskiego Centrum Kompetencji Morskiej Energetyki Odnawialnej, a także zamiar utworzenia i plany nowej grupy roboczej ds. Zrównoważonego Zarządzania Morzem Bałtyckim. Ponadto dowiemy się jakie są wyniki analizy zawartej w opracowaniu pn. „Rola małych i średnich portów morskich województwa pomorskiego w realizacji funkcji serwisowych względem farm wiatrowych”.

Spotkanie otworzy Pan Leszek Bonna – Wicemarszałek Województwa Pomorskiego, a podsumowania dokona Pani dr Karolina Lipińska – Z-ca Dyrektora Departamentu Rozwoju Gospodarczego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego.

Już teraz proszę o rezerwację w swoich kalendarzach czasu na to wydarzenie. Niestety, mając na względzie realia związane z otaczającą nas pandemią, zmuszeni jesteśmy ograniczyć liczbę uczestników. Zastosujemy zasadę kolejności zgłoszeń i dlatego prosimy o możliwie niezwłoczną rejestrację na wydarzenie.

Rejestracja na spotkanie możliwa jest TUTAJ w terminie do 20 września 2021r. (formularz rejestracyjny nie obsługuje Internet Explorera)

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji możemy udzielić Ci pod numerem telefonu 58 32 68 300 lub adresem e-mail drg@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski
Departament Rozwoju Gospodarczego
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk