Fundusz Inicjowania Rozwoju - infografika

STARTUJE 7 EDYCJA KONKURSU GRANTOWEGO FUNDUSZ INICJOWANIA ROZWOJU!

12.07.2021
Aleksandra Tuss
Aleksandra
Tuss
AUTOR
Aleksandra Tuss
Aleksandra
Tuss
12.07.2021

Zapraszamy do udziału w jedynym na Pomorzu programie W Konkursie wspieramy najlepsze pomorskie innowacje międzysektorowe, realizowane wspólnie przez: organizację pozarządową, biznes i instytucję publiczną.

Fundusz Inicjowania Rozwoju to jedyny taki konkurs grantowy na Pomorzu. Partnerami Głównymi są: Polpharma S.A. ora LPP S.A., Partnerami: Farm Frites Poland S.A. oraz Ergo Hestia S.A., zaś Operatorem Fundacja Inicjowania Rozwoju UP FOUNDATION.

Nabór w tegorocznej edycji trwa do 30 lipca 2021

Do udziału  w Konkursie zapraszamy pomorskie partnerstwa międzysektorowe, których liderem jest organizacja pozarządowa, a partnerami biznes i instytucja publiczna, które wspólnie mają pomysł na zmianę społeczną w swoim środowisku lokalnym lub na terenie całego Pomorza.

W tym roku po raz pierwszy Konkurs Grantowy jest częścią Kampanii 17 celów i szczególnie poszukujemy inicjatyw, które będą realizować co najmniej jeden z celów Zrównoważonego Rozwoju. Więcej o kampanii 17 celów oraz inspiracje.

Najlepsze inicjatywy zostaną zaproszone do udziału w Akceleratorze Innowacji Międzysektorowych, w którym będą miały szansę na kompleksowe wsparcie merytoryczne, opiekę mentorską oraz grant w wysokości nawet 25 tysięcy złotych!

Wszystkie informacje o 7 edycji Konkursu Grantowego Fundusz Inicjowania Rozwoju, w tym Regulamin i link do formularza online znajduje się na stronie Operatora Konkursu

Planujemy spotkania informacyjne dotyczące Konkursu, będziemy o nich informować na  stronie  oraz facebooku @upfoundation

Pierwsze spotkanie- webinar już 15 lipca o 17:00.

Materiały do pobrania
Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji możemy udzielić Ci pod numerem telefonu 58 32 68 300 lub adresem e-mail drg@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski
Departament Rozwoju Gospodarczego
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk