SMART PROGRESS
Plakat - Webinar z Cyklu Pomorskiej podróży

Od inspiracji do innowacji – wsparcie przy starcie – już 5 marca pierwszy webinar z Cyklu Pomorskiej podróży!

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich Innowatorów do udziału w cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje! Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?" realizowanych przez Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Już 5 marca zatrzymamy się na przystanku „Od inspiracji do innowacji – wsparcie przy starcie”. Pierwsze spotkanie dotyczyć będzie rozwiązywania problemów i myślenia innowacyjnego.

Celem webinaru jest zapoznanie uczestników z korzyściami wynikającymi z innowacyjnego podejścia w biznesie. Pani Paula Wąsowska, ekspert ds. innowacji i strategii oraz praktyk branży wysokich technologii, udowodni jak ważna jest kreatywność indywidualna i zdradzi sposoby oraz narzędzia niezbędne przy wychodzeniu ze schematycznego myślenia i pokonywania barier w procesie myślenia innowacyjnego.

Jeśli zastanawiacie się jak analizować problemy i ustalać wyzwania  Waszych przedsiębiorstw, a przy tym działać innowacyjnie i pozyskiwać nowych klientów dołączcie do nas i porozmawiajcie z naszym ekspertem, który pokaże Wam jak przekonać Waszą organizację do innowacyjnych pomysłów zwiększających efektywność Waszej pracy.

Spotkajmy się 5 marca 2021 r. o godz. 10:00 online

Agenda spotkania do pobrania

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza: TUTAJ

Link do spotkania zostanie przesłany w dniu wydarzenia.

Logotypy - Fundusze Europejskie, RP, UMWP, UE

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji możemy udzielić Ci pod numerem telefonu 58 32 68 300 lub adresem e-mail drg@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski
Departament Rozwoju Gospodarczego
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk