INTELIGENTNE SPECJALIZACJE
Webinar - logo

Wdrażanie nowych technologii z Siecią Badawczą Łukasiewicz i Centrum Oceny Technologii – webinar 26.01.2021 r.

15.01.2021
Justyna Szybska-Lewandowska
Justyna
Szybska-Lewandowska
AUTOR
Justyna Szybska-Lewandowska
Justyna
Szybska-Lewandowska
15.01.2021

Nasze webinary do tej pory skupiały się wokół prezentacji możliwości regionalnych, ale czas wyruszyć w dalszą podróż w kierunku innowacji w głąb Polski. Zapraszamy na kolejne spotkanie z dawką wiedzy organizowane przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Spotkanie odbędzie się w dniu 26.01.2021 r. o godz. 10:00 na platformie ZOOM.

Dalej będziemy śledzić możliwości rozwoju, jakie są dostępne dla pomorskich firm w zakresie innowacji. Ale tym razem wirtualnie wyruszamy do Warszawy! Naszymi gośćmi będą reprezentanci trzeciej co do wielkości sieci badawczej w Europie, czyli Sieci Badawczej Łukasiewicz oraz nowo utworzonej jednostki jaką jest Centrum Oceny Technologii.

Tym razem posłuchamy jak możemy rzucić wyzwanie Sieci Badawczej Łukasiewicz, aby eksperci opracowali dedykowane rozwiązania wprost dla naszej firmy. O tym, jak zarabiać znając swoją przyszłość dowiemy się podczas krótkiego wystąpienia nt. foresightu technologicznego, który obecnie postrzegany jest jako skuteczne narzędzie budowania przewagi konkurencyjnej. Zapoznamy się też z case study foresightu dla technologii budowlanych, bo najlepszą inspiracją są właśnie przykłady i dobre praktyki. Nasze spotkanie to także świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej o ofercie Centrum Oceny Technologii oraz o tym, jak przejść przez proces wdrożenia innowacyjnych rozwiązań w swojej firmie. Szczegółowa agenda spotkania dostępna w załączeniu.

Obecne warunki epidemiczne pozwalają nam na organizację spotkania tylko w wersji online! Ale przecież to możliwe właśnie dzięki nowoczesnym technologiom! Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli ponownie spotykać się osobiście i wymieniać cennymi doświadczeniami!

Spotkanie tematyczne jest bezpłatne, obowiązuje jednak wcześniejsza rezerwacja.

Formularz rejestracyjny tutaj

Uwaga: Tylko zarejestrowane osoby otrzymają link do spotkania online.

AGENDA SPOTKANIA

Logotypy - Fundusze Europejskie, RP, UMWP, UE, ISWP i Smart Progress

Spotkanie tematyczne jest realizowane w ramach projektu pt. „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 1. Komercjalizacja wiedzy, Działanie 1.1. Ekspansja przez innowacje, Poddziałanie 1.1.1. Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne.

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji możemy udzielić Ci pod numerem telefonu 58 32 68 300 lub adresem e-mail drg@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski
Departament Rozwoju Gospodarczego
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk