Prezentacje z wydarzeń

Zapraszamy! II LOKALNE FORA MIĘDZYSEKTOROWE W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM

Rusza druga edycja spotkań międzysektorowych odbywających się w czterech miastach naszego województwa.

Spotkajmy się na jednym z nich i POROZMAWIAJMY O SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI I JEJ ROLI W ROZWOJU SPOŁECZNOŚCI LOKALNYCH.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa pomorskie firmy, organizacje pozarządowe i lokalne samorządy do uczestnictwa w czterech wyjątkowych spotkaniach, których głównym tematem będzie społeczna odpowiedzialność biznesu i budowanie wzajemnych relacji.

Lokalne Fora Międzysektorowe odbędą się w czterech lokalizacjach, w czterech majowych terminach:

  • 16 MAJA 2017, GODZINA 10:00 - TCZEW (DOM PRZEDSIĘBIORCY W TCZEWIE)
  • 17 MAJA 2017, GODZINA 10:00 - LĘBORK (KASZUBSKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W LĘBORKU)
  • 22 MAJA 2017, godzina 10:00 - KOŚCIERZYNA (KASZUBSKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI STOLEM W KOŚCIERZYNIE)
     UWAGA! ZMIANA TERMINU
  • 23 MAJA 2017, godzina 10:00 - KWIDZYN (KWIDZYŃSKI PARK PRZEMYSŁOWO-TECHNOLOGICZNY) UWAGA! ZMIANA TERMINU

Forum jest przestrzenią do spotkania się przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych oraz rozmów na temat społecznej odpowiedzialności biznesu, budowania relacji, wymiany dobrych praktyk i inspiracji.

W tym roku jest to także niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w stymulacyjnej grze menadżerskiej rozwijającej współpracę.

To już drugie Fora Międzysektorowe, w ramach których wspólnie budujemy sieć współpracy międzysektorowej na obszarze subregionu nadwiślańskiego, metropolitarnego, kościerskiego i południowego naszego Województwa. Odbywają się one we współpracy z partnerami lokalnymi oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w ramach projektu pn. "Pomorski system przedsiębiorczości społecznej: koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie pomorskim na lata 2015-2018" współfinansowanego ze środków UE, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Bardzo prosimy rejestrację na wybrane Forum, przesyłając swoje dane oraz informację, w którym Forum będą Państwo brali udział na adres: koordynator@upfoundation.pl lub telefonicznie: 664 899 125 Liczba miejsc ograniczona!

SZCZEGÓŁY DOSTĘPNE TUTAJ 

Źródło: http://www.forumrozwoju.org.pl/

view szablon artykułu