Prezentacje z wydarzeń

Światowy tydzień przedsiębiorczości - święto tych, którzy nie boją się ryzyka i przełamują bariery

$image_alt

16 listopada rusza ósma edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – największego na świecie wydarzenia promującego świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia oraz podejmowanie biznesowych inicjatyw.

Weź udział w bezpłatnych szkoleniach, debatach i konkursach o tematyce przedsiębiorczości
Poznaj inspirujących ludzi Odkryj swoje mocne strony i wykorzystaj swój potencjał!
Dołącz do wydarzeń Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Starterze!

Tegoroczna edycja Tygodnia odbędzie się w dniach 16-22 listopada.

Global Entrepreneurship Week to już właściwie międzynarodowy ruch społeczny. To inicjatywa wyjątkowa, bo gromadząca instytucje państwowe i pozarządowe, firmy, szkoły i uniwersytety działające na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Wszystkie te podmioty przez jeden tydzień w roku organizują bezpłatne szkolenia, wykłady i debaty, które wspierają rozwój przedsiębiorczości w danym kraju. Od czasu pierwszej edycji w 2008 roku, inicjatywa rozszerzyła się na 150 państw, angażując blisko 10 milionów ludzi. 

ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI to największe na świecie wydarzenie promujące przedsiębiorczość jako postawę i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Każdego listopada przez cały tydzień odbywa się szereg różnorodnych, bezpłatnych wydarzeń, w których wszyscy zainteresowani mogą brać udział i poszerzać swoje horyzonty, zdobywać wiedzę i rozwijać pasje.

Interesują Cię najnowsze trendy w Business Intelligence, Big Data czy Machine Learning? Chcesz spotkać twórców Angry Birds, a może masz ochotę na śniadanie biznesowe w znakomitym towarzystwie, m.in. Duckie Deck oraz Nozbe? Jeśli rozwijasz startup i potrzebujesz wsparcia, by obrać właściwy kurs, skorzystaj z wiedzy Agnieszki Oleszczuk-Widawskiej, Michała Jaskólskiego czy Kancelarii Cytowski&Partners.

Wydarzenia, które odbędą się w ramach Tygodnia Przedsiębiorczości w Starterze dostępne są pod adresem:  http://stp.inkubatorstarter.pl/ - tam mogą się Państwo zapoznać z harmonogramem wydarzeń i dokonać zapisu na wybrane spotkania. 

 

view szablon artykułu