Prezentacje z wydarzeń

Spotkanie informacyjne: „Fundusze europejskie dla przedsiębiorstw na innowacje. Wsparcie z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój”

$image_alt

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Departamentu Programów Regionalnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zaprasza na spotkanie informacyjne w dniu 18 października 2016 r. poświęcone wsparciu dla przedsiębiorstw na projekty badawczo-rozwojowe oraz innowacje z funduszy europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

W programie spotkania m.in. omówienie:

  • Funduszy europejskich dla przedsiębiorców na inwestycje innowacyjne (wsparcie na projekty B+R oraz innowacje, formy wsparcia, Inteligentne Specjalizacje, zagadnienia pomocy publicznej),
  • konkursy na dotacje dla przedsiębiorców na projekty B+R w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój 2014-2020,
  • konkursy dla przedsiębiorców  na usługi doradcze, współpracę z jednostkami naukowymi i eksport w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020,
  • źródeł informacji o Funduszach Europejskich.

Termin i miejsce spotkania

Spotkanie odbędzie się we wtorek 18 października 2016 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego, przy ul. Okopowej 21/27 (Sala im. Lecha Bądkowskiego), w godz. 11.00-14.30.

Zgłoszenia

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres: punktinformacyjny@pomorskie.eudo 17 października 2016 r. lub zgłoszenie telefoniczne pod nr: 58 32 68 152.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania.

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny.

Projekt jest współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Do pobrania:
1. Formularz zgłoszeniowy
2.  Program spotkania

Źródło: http://pomorskiewunii.pl/-/spotkanie-informacyjne-w-gdansku-fundusze-europejskie-dla-przedsiebiorstw-na-innowacje-wsparcie-z-programu-operacyjnego-inteligentny-rozwoj-

view szablon artykułu