Prezentacje z wydarzeń

Spełnij marzenie o komercjalizacji swojego pomysłu!

$image_alt

Jesteś europejskim start-upem, średnim bądź małym przedsiębiorstwem, a może większą firmą, która pracuje nad innowacyjnymi projektami i jest na etapie badań i rozwoju? poszukujesz wsparcia w komercjalizacji swojego produktu bądź usługi? to szansa dla Ciebie!

KIC InnoEnergy
Wezwanie do składania wniosków 2016

Wezwanie to skierowane jest do europejskich start-upów, średnich i małych przedsiębiorstw oraz większych firm, które pracują nad innowacyjnymi projektami i są na etapie badań i rozwoju, a które poszukują wsparcia w komercjalizacji swojego produktu bądź usługi.

Na wnioski oczekujemy do 11 października. Aby uzyskać więcej informacji prosimy kliknąć tutaj. 

Rozwój innowacji w zakresie zrównoważonej energii jest kluczowy, jeśli chcemy osiągnąć efekt redukcji emisji gazów cieplarnianych przy jednoczesnym zapewnieniu stabilnych dostaw energii i bezpieczeństwa energetycznego w ogólności.

Niniejsze wezwanie do składania wniosków ma na celu zebranie innowatorów z całej Europy oraz stworzenie konsorcjów w temacie zrównoważonej energii. Ten wspólny, ponadnarodowy wysiłek ma na celu nie tylko sfinansowanie innowacyjnych wdrożeń, lecz także da wybranym wnioskodawcom dostęp do narzędzi KIC InnoEnergy, do szerokiego grona ekspertów, inwestorów i naukowców, których wiedza i umiejętności są niezbędne do wprowadzenia nowych produktów i usług na rynek.

Aby rozpocząć swoją przygodę z KIC InnoEnergy  kliknij tutaj. 

view szablon artykułu