Wydawca treści

Odwiedź Explory Week w Gdyni

$image_alt

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa w imieniu organizatorów do udziału w IV-ej edycji Kongresu E(x)plory pt. „Innowacje w sporcie", który odbędzie się w dniach 5-6 października w Gdyni. Czy to dobry czas dla sportu, zdrowia i bezpieczeństwa? przekonajmy się razem

Zapraszamy do dyskusji na temat komercjalizacji projektów z branży sportowej. Przedstawiciele krajów wyszehradzkich zaprezentują swoje doświadczenia w tym zakresie. Panel pt. „Akceleracja. Rozwój i wspieranie projektów branży sportowej w krajach wyszehradzkich" odbędzie się 6 października w godz. 14.15-15.15.

Wezmą w nich udział m.in. Piotr Pietrzak Członek Zarządu Fundacji Start up Hub Poland, Martin Donval Nanodesign ze Słowacji oraz Mateusz Nowak, Ekspert ds. Innowacji PWC.

IV Kongres to również przestrzeń dla prezentacji najnowszych trendów na rynku akcesoriów sportowych. Swoje innowacyjne rozwiązania zaprezentują: Igor Pielas, właściciel marki Asante Bamboo Bikes, Przemek Skrzypek, Dyrektor artystyczny LYOFood, Dominik Stępniak i Adam Warski Fellowskateboards.

Pośród prelegentów również: Liv Sansoz, Michał Listkiewicz, Gabor Mandi Wearnotch, Janos Podonyj String Bike i wielu innych.

Kongres E(x)plory, to miejsce, które łączy młodych innowatorów, dojrzałe startupy oraz inwestorów i biznes.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Zapraszamy do rejestracji już dzisiaj! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.kongres.explory.pl.

Zachęcamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/FundacjaZaawansowanychTechnologii/events

Kontakt w sprawie Kongresu: Zuzanna Ziajko Koordynator IV Kongres E(x)plory mail: z.ziajko@fzt.org.pl tel. 696 898 969

Dokumenty do pobrania:
PROGRAM
ZAPROSZENIE
 

 

view szablon artykułu