Konferencja poświęcona tematyce branży morskiej i logistycznej

Podejmij dyskusję nad nowoczesnymi rozwiązaniami i technologią dla branży morskiej, wspólnie zastanówmy się nad perspektywami rozwoju.Już 21 czerwca 2018 roku w Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER.

Już 21 czerwca o godzinie 9:00 startuje konferencja poświęcona tematyce branży morskiej oraz logistycznej. Spotkajmy się w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER (Gdańsk ul. Lęborska 3b).

Wydarzenie będzie okazją do zapoznania się z prezentacjami firm i startupów proponujących nowoczesne rozwiązania i technologie dla branży, wpisujących się w obszar Inteligentnej Specjalizacji Pomorza ISP1 – Technologie offshore i portowo-logistyczne. Stworzy to doskonałą przestrzeń do podsumowań i refleksji nad aktualnym stanem zaawansowania projektów, dalszymi perspektywami rozwoju oraz współpracy.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie prof. Binyamin Mantin, Dyrektor Luxembourg Centre for Logistics and Supply Chain Management, który opowie o swoich doświadczeniach w branży.

Zgłoś swój udział w konferencji do 14.06.2018 roku, pod adresem: https://konferencjaisp1.evenea.pl/

Wydarzenie przy wsparciu Samorządu Województwa Pomorskiego jest organizowane przez Radę Inteligentnej Specjalizacji Pomorza ISP1 – Technologie offshore i portowo-logistyczne, Zarząd Morskiego Portu Gdańsk oraz Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER.

 

Pobierz PROGRAM
 

view szablon artykułu

Inteligentne Specjalizacje Pomorza

Sygnatariusze Porozumień

 

Kontakt

Kontakt:

Email: IS@pomorskie.eu
tel.: +48 (58) 32 68 712