Aktualności

Już 21 kwietnia konferencja pn.: „Inteligentne specjalizacje – co dalej?”

$image_alt

Konferencja poświęcona będzie dyskusji o tym, jak skutecznie wykorzystywać środki unijne na badania i rozwój, zwłaszcza w działalności przedsiębiorstw. Konferencja będzie również okazją, aby uroczyście zainaugurować funkcjonowanie Rad Inteligentnych Specjalizacji Pomorza.

Konferencja „Inteligentne specjalizacje – co dalej?"

21 kwietnia 2016 roku

Gdańskie Centrum Muzyczno-Kongresowe na wyspie Ołowianka, Sala Jazzowa
ul. Ołowianka 1, Gdańsk

 

Gościem konferencji będzie między innymi pan Jerzy Kwieciński, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju, które odpowiada za realizację polityki krajowych inteligentnych specjalizacji oraz wdrożenie tzw. Planu na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

Konferencja organizowana przez Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego oraz Fundacją Konrada Adenauera, odbędzie się 21 kwietnia 2016 r. w Gdańskim Centrum Muzyczno-Kongresowym na wyspie Ołowianka (ul. Ołowianka 1) w godz. 10:00 – 17:00. W przypadku chęci udziału proszę o rejestrację na stronie https://rejestracja.ibngr.pl/konferencje/. Osobą kontaktową z ramienia IBnGR jest Martyna Kostyra (tel. 58 524 49 53, e-mail: martyna.kostyra@ibngr.pl).

 

 

 

Program konferencji
Zaproszenie

view szablon artykułu

Inteligentne Specjalizacje Pomorza

Sygnatariusze Porozumień

 

Kontakt

Kontakt:

Email: IS@pomorskie.eu
tel.: +48 (58) 32 68 712