Wydawca treści

Już 16 lutego sympozjum pn.: „Zasoby Morza Bałtyckiego potencjałem dla biotechnologii”

Uniwersytet Gdański zaprasza do dyskusji o biotechnologicznym potencjale Morza Bałtyckiego oraz do wymiany wiedzy, opinii i nawiązania współpracy w ramach międzynarodowego projektu – Baltic Blue Biotechnology ALLIANCE.

Sympozjum pn. „Zasoby Morza Bałtyckiego potencjałem dla biotechnologii" już 16 lutego o godz. 12.00 w budynku Rektoratu Uniwersytetu Gdańskiego przy ulicy Bażyńskiego 8 w Gdańsku w sali nr 411.

Sympozjum będzie okazją do wymiany wiedzy, opinii i nawiązania współpracy w ramach międzynarodowego projektu – Baltic Blue Biotechnology ALLIANCE. ALLIANCE to międzynarodowa sieć doświadczonych instytucji naukowych, parków technologicznych i firm współpracująca na rzecz rozwoju błękitnej biotechnologii w Regionie Morza Bałtyckiego. Uniwersytet Gdański jest jednym z jego partnerów. Projekt oferuje m.in. mentoring dla naukowców, firm i organizacji zainteresowanych wykorzystaniem zasobów morza bałtyckiego w swojej działalności.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o działaniach projektu a także wziąć udział w interesującej wymianie wiedzy o biotechnologii Bałtyku, a także możliwości komercjalizacji badań naukowych, serdecznie zapraszamy na sympozjum.

Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 10 lutego 2017 na adres: agnieszka.pacholczyk@ug.edu.pl

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest TUTAJ

Kontakt: Agnieszka Pacholczyk, UNIWERSYTET GDAŃSKI, Centrum Transferu Technologii / Biuro Zarządzania Projektami Rozwojowymi projekt: Baltic Blue Biotechnology ALLIANCE
ul. Antoniego Abrahama 58
80-307 Gdańsk
tel.+48 (58) 523 64 09

view szablon artykułu