Prezentacje z wydarzeń

HACK TOUR w Gdańsku już 13 września!

Chcesz rozwinąć swój startup ? Jesteś programistą gotowym podjąć wyzwanie? Weź udział w wydarzeniu HACK TOUR które już 13 września gościć będzie w coworkingu O4 w Olivia Business Centre.

Slush, Startup Sauna i Junction –  znane i cenione „marki" w świecie startupów, programistów i innowacji – połączyły siły i wspólnie podróżują po Europie, dając uczestnikom szansę na międzynarodowy rozwój .

Przedstawiciele fińskiego ekosystemu startupowego, jednego z najlepszych na świecie, wspólnie ze środowiskiem startupowym z północnej Polski: O4, Black Pearls VC, Startup Poland, Project Startup, 3camp, Olcamp, Netcamp, Exea Smart Space – inkubator nowych technologii oraz Strefa Startup Gdynia pracują nad trzecią edycję wydarzenia, które może zmienić życie niejednego startupowca i programisty.

Wyjątkową wartością dla startupów biorących udział w HACK TOUR jest szansa zaprezentowania się przed międzynarodowymi i polskimi inwestorami. Wśród tegorocznych mentorów będą Pontus Stråhlman – członek zarządu FiBAN, niezwykle prężnej organizacji zrzeszającej nordyckich inwestorów, Peter Horsten –  założyciel i prezes Goyello, Izabela Disterheft - prezes zarządu INTERIZON, Józef Balicki – menedżer, doradca z wieloletnim doświadczeniem w zakresie inwestycji kapitałowych, Matti Kari i Jarmo Kuusivuori – doświadczeni przedsiębiorcy i inwestorzy.

Dla startupów!   Weź udział w programie, zachwyć mentorów, wygraj udział w programie akceleracyjnym, jedź na Slusha!
Dla programistów! Weź udział w 4-godzinnym warsztacie, podejmij wyzwanie i rozwiąż case jednej lokalnej firmy ICT, wygraj zaproszenie na Junction!

Więcej informacji można uzyskać u lokalnego partnera wydarzenia na stronie: www.o4.network lub pisząc maila do Marta Moksa, marta.moksa@oliviacentre.com

view szablon artykułu