Prezentacje z wydarzeń

Get in the Ring! - międzynarodowy konkurs dla start-upów

$image_alt

Zgłoszenia są przyjmowane do 30 października 2016 r. Zwycięzca turnieju w Budapeszcie otrzyma ofertę inwestycji o wartości 200 000 euro, weźmie udział w Get in the Ring! Global Grand Final, a jego koszty podróży zostaną pokryte przez organizatora.

W imieniu Ambasady Węgier w Polsce informujemy, że 24 listopada 2016 r. w Budapeszcie odbędzie się regionalny etap inicjatywy Get in the Ring! - międzynarodowego konkursu o unikalnej formule, skierowanego do start-upów. 

Zwycięzca turnieju w Budapeszcie otrzyma ofertę inwestycji o wartości 200 000 euro, weźmie udział w Get in the Ring! Global Grand Final, a jego koszty podróży zostaną pokryte przez organizatora. 

Jest to impreza realizowana w ramach niezwykłego show – pokazu walki dla inwestorów. Najlepsze startupy z naszego regionu będą walczyć na ringu przed międzynarodowymi inwestorami. Wg. koncepcji GITR, podobnie jak podczas meczu bokserskiego, po jednym przedstawicielu dwóch startupów wybieranych w eliminacjach regionalnych wchodzą na ring i podczas 5 rund muszą przekonać jury, że ich pomysł lub przedsięwzięcie oferuje najbardziej obiecujące możliwości inwestycyjne. Każda z tych rund rozpracowuje inny ważny temat, dostarczając wartościowe informacje dla inwestorów, kupujących oraz potencjonalnych partnerów. W tym roku taki konkurs będzie zorganizowany w blisko 100 krajach, a światowy finał odbędzie się w Nowym Jorku.

Office Enterprise Hungary non-profit Kft. zorganizuje konkurs Get in the Ring! przy wsparciu Narodowego Urzędu Badań, Rozwoju i Innowacji, na któryw tym roku zapraszają zespoły z 13 krajów Środkowo-Wschodniej Europy. Kraje uczestniczące: Austria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Litwa, Łotwa, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Węgry i Ukraina. Poszukiwane są takie startupy, które zakończyły już model biznesowy, mają zatwierdzony plan działania i prototyp i szukają źródeł zewnętrznego finansowania do wejścia na rynek.

Finał regionalny Get in the Ring! odbędzie się w Budapeszcie, w 24 listopada 2016 roku przy udziale najbardziej obiecujących 8 startupów z Europy Środkowo-Wschodniej.

Dodatkowe informacje:  www.getinthering.hu
Kontakt: info@getinthering.hu

Źródło: http://www.een.org.pl/index.php/Europa/articles/get-in-the-ring-miedzynarodowy-konkurs-dla-start-upow-rejestracja-do-16-pazdziernika.html

view szablon artykułu