Wydawca treści

Bezpłatne warsztaty dla najbardziej ambitnych naukowców i innowatorów w kraju już 23-24 lutego w Gdańsku

Dwudniowe, bezpłatne warsztaty alfa SCHOOL dla naukowców i twórców projektów B+R pomogą Wam przygotować się do kontaktu z inwestorami, poznać m.in. zagadnienia związane z dyfuzją innowacji, czy sposoby budowania modelu biznesowego dla swojego projektu naukowego.

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER oraz SpeedUp Venture Capital Group zapraszają na alfa SCHOOL –dwudniowe, bezpłatne warsztaty dla twórców innowacyjnych rozwiązań i naukowców prowadzących działania B+R, którzy zamierzają komercjalizować efekty swoich projektów lub prac badawczych wpisujących się w obszary Inteligentnych Specjalizacji Pomorza. Warsztaty mają na celu przygotowanie do kontaktu z inwestorami, omówienie  zagadnień związanych z dyfuzją innowacji, czy sposobem budowania modelu biznesowego dla projektu naukowego. Uczestnicy otrzymają informacje na temat form współpracy z inwestorem, przedyskutują wątpliwości dotyczące praw majątkowych oraz dowiedzą się jak przygotowywać prezentację inwestorską. Alfa School to także okazja na skonsultowanie swoich projektów twarzą w twarz z inwestorami w ramach indywidualnych spotkań.

Wydarzenie, pod patronatem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, odbędzie się 23-24 lutego w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER, ul. Lęborska 3b, Gdańsk.

Szczegóły oraz harmonogram dostępne na: http://alfa.ac/alfa-school/  

https://www.facebook.com/events/159614141197875/

 

view szablon artykułu