Wydawca treści

Bezpłatne szkolenia i warsztaty poświęcone tematyce środków unijnych

Szukasz odpowiedzi na pytania: Czym są inteligentne specjalizacje? Dlaczego warto obecnie stawiać na innowacje? Jak wypełnić wniosek?Na te i inne pytania uzyskasz odpowiedzi na warsztatach prowadzonych do października 2017 roku i dedykowanych dla wszystkich przedsiębiorców – mikro, małych, średnich i dużych firm z całej Polski. Planuje się, że łącznie zostanie przeszkolonych 2 tys. osób.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych szkoleń i warsztatów poświęconych tematyce środków unijnych, organizowanych przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Konfederację Lewiatan. Pierwsze tego typu szkolenia już się odbyły i cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców.

Warsztaty dedykowane są dla wszystkich przedsiębiorców – mikro, małych, średnich i dużych firm z całej Polski. Działania prowadzone będą do października 2017 r. Planuje się, że łącznie zostanie przeszkolonych 2 tys. osób. W trakcie szkoleń, uczestnicy mogą uzyskać odpowiedzi na pytania: Czym są inteligentne specjalizacje? Dlaczego warto obecnie stawiać na innowacje? Jak wypełnić wniosek?

Poza standardowymi formami szkoleń, w postaci warsztatów i seminariów, dla uczestników dostępne są również konsultacje indywidualne, webinaria czy e-learningi.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje odnośnie szkoleń dostępnych dla przedsiębiorców w Gdańsku.

 

Organizator: Krajowa Izba Gospodarcza

Data: 13.04.2017 r.

Lokalizacja: NOVOTEL GDAŃSK MARINA ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk

Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz on-line.

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: http://laboratorium.kig.pl/

 

Organizator: Konfederacja Lewiatan

Data: 7.03.2017 r.; 6.06.2017 r.; 5.09.2017 r.

We wskazanych terminach zaplanowano warsztaty z konsultacjami indywidualnymi.

W trakcie warsztatów uczestnicy dowiedzą się m.in. o innowacyjności oraz możliwościach współpracy nauki z biznesem w kontekście Funduszy Europejskich, możliwościach Funduszy Europejskich w zakresie wybranych celów działalności przedsiębiorstw czy aktualnych konkursach.

Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz on-line.

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: https://www.eurodlafirm2014-2020.pl

Zachęcamy Państwa do korzystania ze szkoleń.   

view szablon artykułu