Strona Departamentu Rozwoju Gospodarczego

Aktualności

Jesteś eksporterem – skorzystaj i złóż wniosek o dofinansowanie

Unijny projekt, Pomorski Broker Eksportowy, realizowany przez Agencję Rozwoju Pomorza wspiera aktywność eksportową małych i średnich firm z województwa pomorskiego. Działania w projekcie dają możliwość prezentacji potencjału eksportowego przedsiębiorstw poprzez udział w targach i misjach gospodarczych. Broker stwarza także okazję do udziału w konferencjach i seminariach poświęconych rynkom zagranicznym oraz wspiera działania proeksportowe firm grantami i bezpłatnymi usługami świadczonymi przez brokerów.

30 milionów na dotacje dla pomorskich firm z branży „czasu wolnego”. Rusza specjalny konkurs!

Samorząd Województwa ogłasza 5 czerwca konkurs dla pomorskich mikro i małych firm turystycznych dając im możliwość pozyskania na swój projekt do ćwierć miliona złotych bezzwrotnej dotacji.

Zapraszamy na webinar „Podpis elektroniczny – bezpieczne, skuteczne i wygodne rozwiązanie dla każdego biznesu”

Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zaprasza na webinar dotyczący zagadnień e-podpisu pt. „Podpis elektroniczny – bezpieczne, skuteczne i wygodne rozwiązanie dla każdego biznesu".

Akcja #wspieramy szpitale

Jednostki służby zdrowia (szpitale, przychodnie) są w pierwszym rzędzie narażone na problemy wynikające z braku wystarczających zabezpieczeń przed zakażeniem koronawirusem COVID-19.

Finansowanie innowacji w ramach European Innovation Council Pilot

Program EIC Pilot funkcjonował już od kilku lat czas proponując dofinansowanie dla odważnych i przełomowych innowacji. Komisja Europejska 2 marca zaproponowała jego nową udoskonaloną wersję - Enhanced European Innovation Council Pilot.