Prezentacje z wydarzeń

100.000 zł dla przedsiębiorczej kobiety Darboven Idee Grant

$image_alt

Jesteś przedsiębiorcza kobietą prowadzącą firmę dłużej niż 3 lata? a może dopiero zanosisz sie z zamiarem rozpoczęcia działalności na własny rachunek? Jeżeli masz innowacyjną biznesową ideę złóż wniosek i wygraj 100 tys zł.

W imieniu organizatorów zachęcamy przedsiębiorcze i kreatywne kobiety do wzięcia udziału w VI już edycji konkursu Darboven Idee Grant. O nagrodę w wysokości 100.000 zł mogą się  ubiegać panie prowadzące firmę nie dłużej niż 3 lata bądź dopiero noszące się z zamiarem rozpoczęcia działalności na własny rachunek. Podstawą do złożenia wniosku jest innowacyjna biznesowa idea, a nagroda ma być wsparciem na początku biznesowej drogi.

Idea konkursu, zrodziła się z inicjatywy samego Alberta Darbovena. Od wielu lat w Niemczech, jak również i w Polsce, wyłaniana jest laureatka konkursu, która otrzymuje nagrodę pieniężną na rozwój zwycięskiego projektu. W konkursie otrzymały wsparcie finansowe projekty z różnych dziedzin nauki, od medycyny po wysoko zaawansowane koncepcje technologiczne. W Jury konkursu zasiadają znakomite osobistości ze świata nauki, kultury, biznesu i polityki. Wśród nich jest m.in. P. Irena Eris, P. Ewa Plucińska, czy Olga Krzyżanowska.

Termin składania wniosków upływa dnia 11 września 2016 .

Informacje o konkursie na stronie: www.darbovenideegrant.pl

 

view szablon artykułu