Aktualności

Konkursy „Pomorskie projekty badawczo-rozwojowe” i „Pomorskie wdrożenia” - zbliża się koniec naboru

Jednostki sektora B+R (Badania i Rozwój) z terenu województwa pomorskiego współpracujące z przedsiębiorcami/jst w fazie wdrożenia projektu DO DZIEŁA!

Już 16 lutego sympozjum pn.: „Zasoby Morza Bałtyckiego potencjałem dla biotechnologii”

Uniwersytet Gdański zaprasza do dyskusji o biotechnologicznym potencjale Morza Bałtyckiego oraz do wymiany wiedzy, opinii i nawiązania współpracy w ramach międzynarodowego projektu – Baltic Blue Biotechnology ALLIANCE.

Bezpłatne warsztaty dla najbardziej ambitnych naukowców i innowatorów w kraju już 23-24 lutego w Gdańsku

Dwudniowe, bezpłatne warsztaty alfa SCHOOL dla naukowców i twórców projektów B+R pomogą Wam przygotować się do kontaktu z inwestorami, poznać m.in. zagadnienia związane z dyfuzją innowacji, czy sposoby budowania modelu biznesowego dla swojego projektu naukowego.

Innowacyjny Recykling - czyli 90 mln zł wsparcia dla nowatorskich sposobów ponownego wykorzystania odpadów

Zapowiadany w marcu 2016 r. program dofinansowania innowacyjnych technologii recyklingu właśnie został ogłoszony przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Spotkanie informacyjne: „Fundusze europejskie dla przedsiębiorstw na innowacje. Wsparcie z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój”

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Departamentu Programów Regionalnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zaprasza na spotkanie informacyjne w dniu 18 października 2016 r. poświęcone wsparciu dla przedsiębiorstw na projekty badawczo-rozwojowe oraz innowacje z funduszy europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.


Inteligentne Specjalizacje Pomorza

Sygnatariusze Porozumień

 

Harmonogram prac

Kontakt

Kontakt:

Email: IS@pomorskie.eu
tel.: +48 (58) 32 68 712/317