Aktualności

XVI Forum Edukacyjne Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Już 14-15 września 2016 roku na PG Narodowym w Warszawie. Weź udział w cyklu 2-dniowych, bezpłatnych warsztatów, prelekcji!


Jak aplikować o środki unijne na inwestycje badawczo-rozwojowe w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój

Zapraszamy na szkolenie organizowane 6 września 2016 r., poświęcone zasadom przygotowania wniosku o dofinansowanie projektu w działaniu 1.1.1 Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa w Programie Inteligentny Rozwój.


Wsparcie tworzenia lub rozwoju centrów badawczo-rozwojowych

Ministerstwo Rozwoju przeznaczyło 460 mln zł na wsparcie tworzenia lub rozwoju centrów badawczo-rozwojowych. Wnioski przedsiębiorcy będą mogli składać od 1 września do końca października br.

Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw start-up

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne organizowane 3 sierpnia 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem młodych firm typu start-up z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spełnij marzenie o komercjalizacji swojego pomysłu!

Jesteś europejskim start-upem, średnim bądź małym przedsiębiorstwem, a może większą firmą, która pracuje nad innowacyjnymi projektami i jest na etapie badań i rozwoju? poszukujesz wsparcia w komercjalizacji swojego produktu bądź usługi? to szansa dla Ciebie!

Inteligentne Specjalizacje Pomorza

Sygnatariusze Porozumień

 

Harmonogram prac

Kontakt

Kontakt:

Email: IS@pomorskie.eu
tel.: +48 (58) 32 68 712/317