Pomniejszenie czcionkiNormalny rozmiar czcionkiPowiększenie czcionkiWersja kontrastowa

Inteligentne Specjalizacje

Aktualności

Spełnij marzenie o komercjalizacji swojego pomysłu!

Jesteś europejskim start-upem, średnim bądź małym przedsiębiorstwem, a może większą firmą, która pracuje nad innowacyjnymi projektami i jest na etapie badań i rozwoju? poszukujesz wsparcia w komercjalizacji swojego produktu bądź usługi? to szansa dla Ciebie!

3 miliardy zł do pozyskania w ramach programu #StartInPoland

Ministerstwo Rozwoju wspólnie z Radą ds. Innowacyjności opracowało program #StartInPoland, który zakłada zainwestowanie prawie 3 miliardów złotych w rozwój start-upów w Polsce. Firmy otrzymają pomoc nie tylko w uruchomieniu działalności, ale również w rozwoju oraz ekspansji międzynarodowej.

Pomorskie podczas Smart Regions Conference

W dniach 1-2 czerwca województwo pomorskie wzieło udział w największym wydarzeniu bieżącego roku organizowanym przez Komisję Europejską dedykowaną Inteligentnym Specjalizacjom pn. Smart Regions Conference.

Fundusze dla uczelni, jednostek badawczo-rozowjowych

Dowiedz się po jakie dofinansowanie możesz sięgnąć z Europejskich Funduszy, HORYZONTU 2020, Europejskiej Współpracy Terytorialnej.

Opinia Samorządu dot. projektów z działania 3.1. PO WER

Zapraszamy do składania wniosków o dofinansowanie w ramach działania 3.1. PO WER celem uzyskania opinii Samorządu Województwa o zgodności projektu z Regionalną Strategią Innowacji.

Inteligentne Specjalizacje Pomorza

Sygnatariusze Porozumień

 

Harmonogram prac

Kontakt

Kontakt:

Email: IS@pomorskie.eu
tel.: +48 (58) 32 68 712/317