Strona Departamentu Rozwoju Gospodarczego

Aktualności

Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego dla studentów rozdane

W dniu 22 grudnia 2016 roku Zarząd Województwa Pomorskiego podjął uchwałę w sprawie przyznania stypendiów dla studentów – mieszkańców województwa pomorskiego w roku akademickim 2016/2017.

Get in the Ring! - międzynarodowy konkurs dla start-upów

Zgłoszenia są przyjmowane do 30 października 2016 r. Zwycięzca turnieju w Budapeszcie otrzyma ofertę inwestycji o wartości 200 000 euro, weźmie udział w Get in the Ring! Global Grand Final, a jego koszty podróży zostaną pokryte przez organizatora.

Spotkanie informacyjne: „Fundusze europejskie dla przedsiębiorstw na innowacje. Wsparcie z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój”

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Departamentu Programów Regionalnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zaprasza na spotkanie informacyjne w dniu 18 października 2016 r. poświęcone wsparciu dla przedsiębiorstw na projekty badawczo-rozwojowe oraz innowacje z funduszy europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.


Działajmy z energią! Pomorskie Dni Energii już 12 października

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. we współpracy z Samorządem Województwa Pomorskiego zaprasza 12.10.2016r. do Słupskiego Inkubatora Technologicznego na Konferencję „Doświadczenia, dobre praktyki i nowe technologie energetyczne" połączoną z Targami Technologii Energetycznych oraz specjalistycznymi warsztatami tematycznymi.


Odwiedź Explory Week w Gdyni

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa w imieniu organizatorów do udziału w IV-ej edycji Kongresu E(x)plory pt. „Innowacje w sporcie", który odbędzie się w dniach 5-6 października w Gdyni. Czy to dobry czas dla sportu, zdrowia i bezpieczeństwa? przekonajmy się razem